Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Huggies...

Mi a véleményetek a Huggies pelenkáról? Mi eddig Pampers-t használtunk, de a Tesco-ban most nagyon jó árban van, gondoltam kipróbáljuk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én anno az 1es ujszülöt méretből próbáltam ki, nekem az nagyon nem jött be, a nagyobbakkal már nem kisérleteztem, maradtunk mi is a pampersnél.
2011. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem.Az Auchan-ban volt akciós, vettünk két csomag 3-asat.Nekem lányom van, én nem csalódtam ebben a pelusban.Gumis a dereka, és bárhogy mozog, nem folyik ki semmi a háta közepére:))De tesóm utálja, náluk annyiból más a helyzet, hogy kisfia van, aki máshogy pisil.:))Kipróbált kettőt, mindkettőből kipisilt a fia, így én megvettem tőle az övét is, persze nem bolti áron.Azért is szeretem, mert aranyos Micimackós, és az anyaga is jó, pamut hatású.Nekem bevált, de sokan szidják.
2011. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk kislányunk van és még az újszülött méretett használtuk. Most már váltottam másikra, mert egyszerűen nem bírtam bepelenkázni azzal a pelussal. Állandóan elmozdult, köldökét dörzsölte, hiába raktam oda gézlapot az a forgás közben elmozdult, ami nem igazán volt szerencsés.

Kifolyni belőle bárminek talán 2× sikerült ...


Nem mondom, hogy rossz pelenka, csak egyszerűen nekünk nem való ... vagy én vagyok totál béna :]]]

2011. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, kisfiam van. Elég sokat bír mégsem lóg annyira, mint nekünk a pampers. Abba kettőt pisilt és már lógott a térdénél a pelus.
2011. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be.fiam van.túl rövid az ülepe,alig lehetett rápászítani
2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Timi0225 válasza:
Nekem 7 hónapos kisfiam van, és én nagyon szeretem.Nekünk semmi bajunk nincs vele, igen, a pamperssel szemben ez több pisi után sem lóg annyira, tartja magát rendesen a gyerek fenekén.Az anyaga is jó, gumisak, de azért picit szorosabbra kell "tépőzárazni", mert ha lazább marad, akkor kifolyik a pisi.Barátnőm mondta, hogy neki fogott, ki lehetett venni a bodyn a micimackós formát, de nekem pl. nem fogott.Visszaküldték, mint reklamációt, aztán kaptak valamit érte kárpótlásul.De azóta is ezt használja ő is.
2011. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk. Kisfiam van. Nekünk igazából nem volt vele gond, csak néha folyt ki belőle a cucc (de a Pampersből is). Felváltva használjuk/használtuk a Pampersel. Most csak azért használjuk a Pamperst, mert a dm-ben volt nagydobozos akció + ehhez még a 15 %-os végösszegkupon és a 25%-os joker kupon jött, így baromi olcsón megúsztuk. Vettem is 3 óriás dobozzal.
2011. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi naqyon nem szeretjük.. olyan éles a belső perem, hogy borzalmas vörös bevágásokat okozott az 1 es méret a 2980 g-os babámnak... illetve nehéz vele pelenkázni, folyton a baba háta pisis lett, hiába komótosan pontosan alaposan pelusoztam.. folyton kifolyt minden belőle... hiába olcsó... nem véletlenül... Én utálom, és mikor elfogyott ilyet kaptunk ajándékba, vertem is a fejem a falba.. El is neveztem "hugyis" pelenkának... vááá :)
2011. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Innen vegyetek pelust, no name, de kipróbálgattuk őket és bevált, ráadásul baromi olcsó!!!! :)

2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk nem vált be!Vastag combis babákra egyszerűen kicsi :(

Mi is egyszerr így jó áron vettünk a tescóba én elajándékoztam 92 db-ot! :(Dörzsölte bevágott, nálunk egyértelműen a combrésszel volt gond!

Pampers maradt!

2011. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!