Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! A gyógyszertári fürdető...

SOS! A gyógyszertári fürdető krémet úgy kell használni, mintha egy tusfürdőt használnánk? Még soha nem volt ilyenem, eddig mindig bolti babafürdetőket használtunk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a tégelyeset használtam, és a baba bőrére kentem közvetlenül. Tehát igen: mint egy szappant vagy tusfürdőt, úgy kell használni.:) Sajnos nehezen oldódik, mindig úszkált a víz tetején a fürdés végére.
2011. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!! :-D
2011. szept. 16. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Jó pancsizást! :))
2011. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valaki úgy használja, hogy tesz belőle egy kicsit a kádba, ráengedi a vizet és úgy fürdeti meg a babát.Azért mert nehezen jön le.
2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Neked is a választ! :-D


Sajnos nem volt valami jó a fürdetés,végig ordította,pedig a víz hőmérséklete is jó volt... Gondolom majd egy idő után megszokja. A pelenkázással sincs megbékülve.

2011. szept. 16. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Van aki úgy csinálja, hogy felhigítja vízzel, beleteszi egy kiürült (és persze kimosott :-) ) folyékonyszappanos kinyomós üvegbe, így könnyebb adagolni. Egyszerűen csak össze kell rázni a vízzel, és elvegyül.
2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először én is úgy csináltam, hogy gyerek be a vízbe, aztán a kezembe megpróbáltam elmaszatolni a fürdetőt és megmosni vele, hát úszkáltak a darabok. Aztán úgy csináltam, hogy fürdés előtt bekentem vele a fiamat, úgy, mint egy kenőccsel, csak nem dolgoztam bele annyira, a vízben pedig lemostam róla. Így nincsenek darabok, és a vízben töltött idő is rövidül, ami az első hetekben hasznosnak bizonyult, mivel nem nagyon komázta a vizet.
2011. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előttem szólóhoz csatlakoznék. kétféle képpen szoktam. a picire kenni és lemosni, vagy a kezembe szétkenni és úgymond símogatom vele így kenem szét a kis testén és utána mosom le. a barátnőm is kínlódott vele, mert hogy nem oldódik. dehogynem, csak tudni kell vele bánni. én nagyon szeretem. különben a tégelyesben ugyanaz van mint a naturlandos kinyomósba, mert a tégelybe is naturlandos alapokból keverik ki.
2011. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :-)
2011. szept. 17. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnénink azt tanácsolta,tegyek fél pohár vízbe egy adagnyi krémet,mikrózzam meg,így tökéletesen felolvad,és ezt keverjem a fürdővízbe,de fel is lehet önteni hidegebb vízzel ezt az oldatot,és ha pumpás tégelybe teszed,és akkor tusfürdőként funkcionál.
2011. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!