Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket meddig használtatok?

Etetőszéket meddig használtatok?

Figyelt kérdés
Utána hol és hogyan evett a gyermeked ?
2011. júl. 26. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomat kb. másfél éves koráig lehetett beletenni(nem viselte el tovább), utána normál széken ülve (egy takarót hajtottam össze, hogy megemelje) evett.
2011. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi még mindig, 2,5 éves.
2011. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik lányom kicsit több mint 2 éves koráig, a másik 15 hónapos koráig. )Ugyanazt az asztalra csatolható széket használták).

Azóta párnával széken. Eleinte a pici dupla párnát használt, de most már majdnem két éves, csak egy van neki is.

2011. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 éves koráig (szétszedhető fa)
2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 25-26 hós koráig. Úgy 1,5 éves korától már betoltuk az asztal alá a széket, tehát nem a tálcáján evett hanem velünk az étkező asztalon. Utána csináltunk magasítót a feneke alá a konyhaszékre.
2011. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb 3 éves koráig, a kicsi valamivel tovább. Utána rendes széken, egy összehajtott pokrócon.
2011. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor úgy tűnik, a mi családunk a kivétel. Úgy örököltük szó szerint a gyerek alól, amikor a kislányom 10 hós lett. Ez az a fa etetőszék, ami 3 funkciós. Felállítva etetőszék, lefektetve asztalkával, másik oldalára fektetve hinta. Szóval ő 1. osztályos, és még abban evett. Pont kényelmes volt neki az asztal mellett. Pedig nem kis növésű. Nagyon szerette. Most az én kislányom bitorolja. Ő már a 4. gyerek, aki használja, és szerintem még 4-et simán kiszolgálna. Nagyon praktikus.
2011. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!