Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok etetőszé...

Mikortól használtatok etetőszéket?

Figyelt kérdés
Fa etetőszéket fogok venni amit kis asztallá meg székké lehet szétszedni. Dönthető az ülés része az etetőszéknek. Mikortól tudom ezt használni? Kislányom most 5 hós. Magától még nem ül. Ki mikortól használt etetőszéket? Illetve ez az etetőszék jó akinek ilyen van?
2010. júl. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ilyet használtunk,nagyon szerettük. Kb 8 hónapos kortól,akkor kezdett egyedül ülni.
2010. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha dönthető akkor szerintem 5-6 hónapos kortól használható. Nekünk nem dönthető, kb. 6,5 hós kora óta használjuk, előtte néhány hétig a hordozót használtuk.
2010. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem dönthető de fa és asztallá székké szedhető

nagyon jó...

amikor már önállóan ül akkortól de ha kényelmes neki a dőlésszög akkor ülhet benne.

a nem dönthetőben 7-8 hósan ült először és 9 hósan már profin.

2010. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van , ami asztal és kisszék lesz, igaz ez nem dönthető, egy 10 éves darab.

Én a hozztáplálás elkezdésénél-6 hónaposan- ezt használtam, mivel a kisláényom 6 hós kora előtt pár nappal magától felült. Azóta is használjuk, lassan egy éve.

2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!