Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy amióta...

Mitől lehet az, hogy amióta főzeléket is kap a 7,5 hónapos kislányom, naponta 3-4 alkalommal is kakil? Sajnos még éjjel is megtelik a pelus 1-2 alkalommal.

Figyelt kérdés
6 hónapos koráig csak anyatejet kapott. Utána kezdtem a gyümölcsök bevezetését, 7 hónaposan kapott főzeléket is. Addig, amíg csak gyümölcsöt evett, naponta 1x kakilt. eddig evett már krumplit, sárgarépát, sütőtököt. Mindegyik ugyanúgy hatott nála, pedig ezek elvileg megfoghatják a székletet. Ő meg szegénykém addig kakil tőlük, amíg az utolsó csepp is ki nem ürül. Nem nyűgösebb miatta, de én sajnálom szegényt, mert pl. ma éjszaka is 3x kellett tisztába tenni. Így még pihenni se tud rendesen. Hanyagoljam inkább egy ideig a főzeléket? Mit gondoltok?
2009. ápr. 6. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elöször miis többet kakiltunk, de most rendeződött,(8 hós), éjszaka még szopizik? Mert ha nem, akkor inkább ne tedd tsiztába, mert felébreszted vele. Én az elejétől fogva nem tsiztázok éjszaka, és semmi baja a bőrének, pedig nálunk is volt éjszaka kai.Ezek a pelusok már nagyon jól védenek, jó alaposan kendd be krémmel, mi a gyógyszertárit használjuk. Ja, és Tescos lila pelust.

2009. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szopizik, ezért teszem tisztába, másképp már én se cseréltem éjszaka a pelust. Remélem, nála is rendeződnek a dolgok néhány hét alatt. Köszi a gyors választ! :))
2009. ápr. 6. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)

Örülök, ha segíthettem:)

Jó babázást!:)

2009. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is megszaporodott a kakis pelus, mióta mindenféle főzelékeket eszik. nem is értettem igazán a dolgot, mert előtte meg nagyon szenvedtünk érte, vele. Szerencsére nálunk éjszaka nincsen, mert este eszik tejpépet és éjszaka már nem kajálunk. Szerintem egyétek nyugodtan a főzelékeket, én sem hagytam semmit abba. majd biztosan megszokja a gyomruk. azt viszont észrevettem hogy nem hízott azóta, így most minden főzelékbe teszek egy kis tápszert is neki, hátha kicsit hízik is!
2009. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém ezek mellett rengeteget szopik is (a szilárd ételek után is), és szépen gyarapodik, így tápszerre náluk szerencsére nincs szükség. Köszi a választ Neked is ! :))
2009. ápr. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!