Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12.23. -án múlt 3 hónapos a...

12.23. -án múlt 3 hónapos a babám. Novalac AC tápszert eszik, naponta 5 alkalommal és 3. napja, hogy nem nagyon eszi meg ill. utána nagyon nagyokat pukizik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta kapja ezt a tápszert? Korábban nem volt tőle ilyen baja? A pukizás lehet emésztési folyamat eredménye is (a tápszerek esetén főleg), de az evés közben lenyelt levegő is így távozik. Büfizés megy neki?

Más: nálunk 3 hónaposan kezdődött az, hogy egyszerre csak keveset evett, nagyon sokat kínlódtunk, volt, hogy az egész ébrenléti idő evéssel ment el. Hetek múlva találtuk meg a megoldást: még nem volt elég éhes, amikor enni kezdett, ezért most már kivárjuk, amíg ébredés után tényleg megéhezik.

2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Abban esetleg tudnál segíteni, hogy mikor kell áttérni arra, hogy ne 3 hanem 4 óránként egyen a baba?
2011. jan. 6. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 4 hónapos korában érkezett el, de nem én erőltettem, hanem a babám egyre később lett éhes. Talán 1 hétig tartott az az időszak, amíg 3,5 óránként evett, aztán már kb 4 óránként. Az órát csak azért szoktam figyelni (fel is írom az etetések, elalvások időpontját), hogy nagyjából tudjam, mikor várható, hogy megéhezik. Most is előfordul estefelé, hogy csak 3 óra telik el két etetés között, napközben viszont néha 4,5 óra is lehet.
2011. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!