Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bicikliülés. Előre vagy hátra...

Bicikliülés. Előre vagy hátra szerelhető? Milyen márkát vegyek? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem hátra szerelhető Hamax van. Ilyen: [link]

A Dekatlonban vettük, 15 ezerért. Biztonságos, kényelmes, szuper :)

Sokan esküsznek az előreszerelhetőre, de az nekem kényelmetlen. Ebből is jól eltud nézelődni alányom, útközben beszélgetünk is.

Ez előtt volt olyan, ami nem konzolos volt... sajnos majdnem tragédiát okozott. Útközben kilazult a kapcsolódó része és a lányunkkal együtt az úttestre esett... épp jött egy autó, szerencsére meg tudott állni.

2011. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb a hátra szerelhető

a gyerek kilát és nekem is jó mert jobban látom az utat

hasonló van nekem is de nem márkás

lassan 5 éves használom és semmi baja nincsen :-)))

2011. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is jobban vagyok a hátraszerelhető mellett,mert én meg attól félek,hogy elöl sok hideg levegőt szed majd be ősszel,tavasszal...ha hátul van ,csak védve van valamennyire,nem???
2011. júl. 27. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abszolút laikus vagyok, nem is vinnék gyereket biciklin, mert képes vagyok még álló helyzetben is eldőlni oldalra :-D De amikor nyaralni voltunk, nagyon sok biciklist láttam, és nekem nagyon tetszett, hogy elöl ül a gyerek, én úgy vagyok vele, hogy szeretném látni, ha hátül ül, idegeskednék, hogy minden oké-e. Úgy látszott, hogy nem zavarja az anyukát/apukát a kilátásban. De hogy nem nagyon fújja-e a szél, azt nem tudom, valószínűleg őt éri a menetszél jobban és az nem biztos, hogy jó :-(
2011. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hali, attól is függ, mekkora gyereket akarsz feltenni a bicajra... ha pici (egy éves), akkor én nem tenném hátra semmi pénzért.. az előre helyezhetők közül több fajta van, de a WeeRide-ot szinte bármelyikre bicajra fel tudod tenni, s nem a kormánycsőre szereled .. csak drága
2012. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!