Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bántom meg? Egyik közeli...

Nem bántom meg? Egyik közeli barátnőm oktoberbe szül elég hátrányos helyzetűek úgy értem kevés pénzük van ha megyünk hozzá nem bántom meg avval ha baba ruhát viszek vagy hasonló dolgokat pl cumi, pelenka

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írta valaki, fürdetőt, popsikrémet, testápolót, amit a doki ír fel, és a kezdeti időben tényleg ajánlott azokat használni, azt semmiképpen.

Én biztos pelenkát, popsitörlőt, ilyesmit vinnék neki, ami fogyóeszköz, folyamatosan szükség van rá. Bocsánat, hogy ilyet írok, meg lehet szólni ezért, de szerintem erre egy hátrányos helyzetű anyának sokkal nagyobb szüksége van, mint szép ruhákra. Persze az is fontos, vigyél neki 1-1 darabot, de vigyél pelust is. Ha van 5-10 bodyja, rugija, akkor azokat simán lehet mosni, amíg pici a baba, és csak fekszik, addig nem is lesz koszos, nem kell váltásnak se sok. Szóval én a pelenkára szavazok! És szerintem örömmel veszi minden anyuka, ha ilyenformán hozzájárul valaki a babája ellátásához!

2011. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Dehogy bántod meg!Én az ő helyébe örülnék neki.
2011. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is örülni fog!

Pelenka, popsitörlő, ruhanemű mindig jól jön :)

Esetleg ha megtudod, hogy mire van szükségük: pl. babapléd, fejvédő, stb meglepheted, de csak ha tuti nincs még neki, van amiből felesleges 2 db.

2011. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert elég makacs nekem 16 kislányom mi már nem tervezünk 2 se és felajánlottam neki hogy a babakocsit neki adom ingyen de semmi pénzért nem fogadja el azt mondta ingyen nem :( pedig sajnos napi pénz problémájuk van :(
2011. júl. 28. 12:09
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor adj nekik mindent, ami nálatok nem kell, de csak kölcsön. szerintem úgy örülni fog neki.
2011. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!