Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bántom meg? Egyik közeli...

Nem bántom meg? Egyik közeli barátnőm oktoberbe szül elég hátrányos helyzetűek úgy értem kevés pénzük van ha megyünk hozzá nem bántom meg avval ha baba ruhát viszek vagy hasonló dolgokat pl cumi, pelenka

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod mert te ismered de sztem nem bántod meg ....
2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

dehogyis.Ruhának én is örültem volna (ok én nem vagyok annyira rászorulva)de mindenki gyümölcsöt,teákat meg sapit hozott.Annyi sapkám volt hogy árulhattam volna.

Én is mindig ruhát viszek de volt hogy megkérdeztem milyen pelust használ és vittem azt meg popsitörlőt már mikor nem először mentünk látogatóba.

Nem sértődik meg rajta végülis nem pénzt adsz hanem ajándékot:))

2011. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én az egyik jó módú ( mondjuk így) unoka testvéremtől mikor a fiam születtek 3 hónapra való pelust kaptam és rengeteg az ő gyerekük által kinőtt babaruhát, kiságyat, hordozót pl. Engem nem bántottak meg ezzel örültem,hogy erre nem kellett költenem.
2011. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ennek mindenki örülne, amit írtál. Jó ötlet még szerintem a ruha, pelenka, popsitörlő, jó minőségű popsi krém, cumisüveg, termosz táska..stb.
2011. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem bántod meg.

nekünk sok gyerekes barátunk van, ők mind ruhát hoztak, nagyon örültünk neki! tesóméknak fiatal barátik vannak, rengeteg játékot, szundikendőt kaptak, nem is használják ezeket.


(csak tanács: szerintem cumit ne vegyél, nem biztos, hogy kelleni fog. ruhából nagyobb méretet pl.68ast, 74est vennék, vagy hálózsákot. pelusból 3-6kg-osat.)

2011. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem bántod meg vele.Akkor mentek majd,mikor a baba megszületik?Mert az első babalátogatásnál általában szoktak valami apróságot vinni a kis jövevénynek!Nekünk is hoztak,a család is,meg a barátoktól is kaptunk pelust,kis ruhát játékot stb.

2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem örülni fog neki. De egyfajtából ne vegyél sokat.

Ajánlom ezek közül valamelyiket: Pelenka, hosszú újjú 62-es body, kinti baba takaró (babakocsiba), kiszokni, textil peló ( mindig kell), popsitörlő.

Amit nem ajánlok egyenlőre: cumi, cumisüveg

Semmiképp: Babaápolási cuccok ( hintőpor, testápoló, fürdető..) sok baba allergiás a boltban kapható cuccokra, és ráadásul a doki pont azt írja ki ami a babának kell. és olcsóbb is.

Inkább többször vigyél keveset, mint egyszer sokat.

És sztem díjazza, ha neki is viszel vmit. pl: csoki, gyümölcs.

2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett az unokatestvérem fia, megvettem neki mindent ami csak kell ahhoz hogy semmiben ne szenvedjen hiányt a család. Szerintem ha valaki jómódú és megteheti, és persze jó a kapcsolata is a rokonával , az ne fogja vissza magát. Persze barátnál már óvatosabbnak kell lenni, ott nem mindig tudni mi lesz a reakció. De szerintem ha nagyon jó a kapcsolat ott sem lehet gond.
2011. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy "hátrányos helyzetű" barátnőm, én is segíteni akartam neki anélkül, hogy megsérteném. Imádok turiba járni és ott potom pénzért (és éppen ezért sokat :) ) lehet nagyon szép babaruhákat venni. Én amikor ott jártam mindig megnéztem azokat is és mivel sokszor taliztunk rengeteg rucit kapott tőlem. Azt mondtam nem tudtam ott hagyni őket annyira szépek(ami igaz is volt), amikor meg az áráról kérdezett mondtam, hogy hagyja csak alig nyomnak valamit (ami szintén igaz volt). Én személy szerint jobban örültem az olyan ajándéknak amit el tudtam használni (pelenka, törlő, popsikrém) mert a ruhákat olyan gyorsan kinövik, főleg az elején.
2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nagybátyámékhoz minden babalátogatás alkalmával vittünk 1 csomag pelenkát, pedig nem voltak rossz anyagi körülményeik, de örültek neki :)
2011. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!