Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hó körüli babátok mikor...

15 hó körüli babátok mikor mit és mennyit eszik? Nálatok is vannak rosszul evő időszakok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte minden babánál vannak ilyen időszakok,ritka akinél sosem fordul elő.

Mi felnőttek sem eszünk mindennap ugyanannyit.Én pl. már 2 hete alig eszik,de előtte meg folyton éhes voltam.

Kisfiam is igy van most,alig eszik,pedig eddig jól evett.:)Én is aggódtam de már nem mert tudom h ez előfordul.

2011. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most pont egy ilyen időszak van. És erre még rátett egy lapáttal a betegsége is. :(

Reggelire ált. kenyeret kap vmivel. (sajt, májkrém, virsli, tojáskrém, tojás - bár ezt már nem nagyon eszi)

vagy joghurt banánnal

Tízóraira gyümölcsöt.

Ebédre ált. amit mi is eszünk. Kedvence a krumplipüré fasírttal, r.hússal, vagy bármivel. Ebből elég jó adagot megeszik. (Néha üvegest is kap)

Uzsonna: gyümölcs, Kinder tejszelet, vmilyen kenyér, mikor mi.

Vacsora: az ami délben, vagy kenyér vmivel.

Tejet már nem iszik kb. 3 hete. :(( Egyáltalán nem!!

A tejberizst, tejbegrízt nem szereti, úgyhogy a tejes dolgokkal nagy bajban vagyok.

Most benyelt vmi vírust, alig eszik. A gyógyszerre allergiás lett, úgyhogy rendesen összejöttek a dolgok.

2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eszi a mi ebédünket, de csak pár falatkát és ez nem elég mennyiség. Ha lepótlom főzivel, azt meg turmixolni kell, mert hát eszi a darabos joghurtot, a szalámit, a sajtot, kenyeret, pizzát bármit, de a főzit csak pépesen hajlandó. Azt is máramikor, mert jelenleg kiköpi...


reggeli: 2dl kakaó + 120 tejpép

ebéd: üveges bébiétel + a mi ebédünkből falatozik

uzsonna: 2 joghurt v krémtúró, gyümölcs

vacsi: főzi

napközben nasi és sok víz


leírnád Te is így? köszi

2011. júl. 28. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam reggel 2,5 deci tejitallal kezd és van, amikor egész délelőtt nem is akar mást enni. Ha eszik, akkor joghurtot, vagy valami apróságot. Ebédre általában rendesen eszik mindent, délután hamarabb éhes lesz, kb 4-kor jó kiadósan eszik, tejpépet, szendvizset, joghurtot, keksszel, gyümölcsöt... este még tejital előtt szokott vacsorázni paradicsomot, felvágottat kicsi kenyérrel és rendes tejet is hozzá, de csak csipeget, nem rendesen vacsorázik. 9 körül tejitalt iszik 3 decit és kész. Van, amikor kevesebbet, de utána bepótolja rendesen...
2011. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tejital pontosan mi? Én Nestlés gyerek kakaóitalt csinálok tejjel. De nálunk most hatalmas kín és hiszti van evésnél.
2011. júl. 28. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A tejital olyan, mint a tápszer, csak tejital a neve.

1 év fölött már a legtöbb tejital.

Ugyanúgy porból kell csinálni.

2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!