Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányomnak még...

14 hónapos kislányomnak még csak 4 foga van. Két napja nem nagyon alszunk éjszaka állandóan sír, az egész ínye meg van duzzadva körbe, lehet hogy egyszerre több foga is kijön, mit használjak rá, hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Dentinox-szal szoktam kenni. Eszik rendesen?
2011. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! hát most egyszerre csak pár falatot eszik, a kanállal épp hogy hozzáérhetek, inkább a darabosat ő rakja a kis kezével a szájába...tuti fogacskák :)
2011. júl. 28. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Estére Chamomill homeopátiát adok neki fogzáskor. Az amolyan nyugtató hatású. No és persze kenem az ínyét Dentinox-szal. Megesett nálunk is, hogy egyszerre 3 foga jött.
2011. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

detto ebben a helyzetben vagyunk:)

nekem kisfiam 14hós 4 foggal s már kb 3hete szenvedünk a fránya felső 2esekkel,de egyszerűen nem akarnak áttörni, pedigmár olyan fehér is a kis inye...

mi is dentinox-ot használunk. ha nagyon nyügös napja is volt,akkor vibrocol kupot is kap, de ezt csak végszükség esetén...

2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!