Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves kisfiam a vele...

1.5 éves kisfiam a vele egykorú gyerekeket bántja de olyan erőszakos velük ok nélkül bántja őket miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon agreszív lesz az oviban is? meglát egy olyan hasonló korú gyereket és már mérges létszik rajta ha megtudná fogni bántaná az egyik szomszéd kisfút is rángatja ok nélkül miért lehet ez?
2011. júl. 28. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni,az én fiam is hasonloan viselkedik,a vele egykorú gyerekekkel,állandóan a hajukat akarja tépni stb.hogy mért azt én sem tudom,már kérdeztem is itt,de választ nem kaptam
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam is ezt csinálja most volt 2 éves.De ö inkább az unoka tesót bántja,mikor kisebb volt akkor az unoka tesó bántotta.
2011. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!