Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi volt a max. , amennyit...

Mennyi volt a max. , amennyit babád egy huzamban sírt, és nem tudtad megvigasztalni? Mi volt a baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
6 naposan, itthon a 2. éjszaka 21-02ig egyfolytában sírt. Ez volt a legdurvább. Nem tudom miért, talán hasfájás. De éhes is lehetett, mert nehezen indult be a tejem.
2011. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik reggel 10 órakor kezdett el sírni a babám, és este 11-ig egyhuzamban, alvás nélkül nyomta. Ekkor 6 napos volt, és azt hittük beteg, kihívtuk a dokit, aki azt mondta, hogy biztos csak sokkolta az új környezet a babát. Hát ha ez igaz, akkor nagy sokk lehetett neki, mert fél éves koráig naponta hosszú órákat sírt, átlagban 5-6 órát, de ez a 13 óra sírás volt a legkegyetlenebb.

Amúgy később kiderült, hogy hasfájós, refluxos és amúgy is érzékeny baba.

Én azt hittem felakasztom magam. De túléltük, és most már egy tünemény, úgy csinál a kis huncut pofijával, mintha semmi sem történt volna a fél év alatt. Vidám, mosolygós, és max. napi fél percet sír most már vagy annyit sem. Most lesz 10 hónapos.

2011. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uh anyukak, akkor en meg se merek szolalni a magunk kis 3 orajaval. Most aludt el. De a legrosszabb, hogy naprol napra hosszabbak ezek, es sokszor nem tudom eldonteni, hogy a hasa vagy a foga az, mert sajnos mindketto lehetseges.
2011. júl. 28. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hetes korától 3 hónapos és 5 napos koráig MINDEN este 18-02-ig....valószínű hasfájás volt. iszonyatos idő volt, pláne hogy senki nem tudta mi a baja és nem tudtunk segíteni rajta....vele együtt sírtam minden este...meg a család is.
2011. júl. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!