Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még csak üveges bébiételben...

Ha még csak üveges bébiételben adtam neki az almát, attól most főzhetek neki össze rendes almát krumplival és répával?

Figyelt kérdés
Magában nem eszi meg a krumpli-répát, gondoltam almával ízesíteném neki, hogy édesebb legyen. Már mindegyiknek a kóstoltatásán túl vagyunk, egyiktől sem lett semmi baja sem, csak a fáról szedett almát még nem ette. Gondolom mehet neki, csak megerősítést kérnék... köszi Mindenkinek!
2011. júl. 29. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig csak így csinálom. Imádja a kisfiam. Mindent megeszik, amiben alma van. :)

Nyugodtan csinálhatod így, nem csodálom, hogy nem ízlik nekik a sima répa-krumpli, borzasztó íztelen.

2011. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, már főzöm is :-)

Csak azon aggódtam, hogy a bébiételekből ugye a gyártás során kivonnak mindenféle káros anyagot, meg ezerféleképpen ellenőrzik, a fáról szedett alma meg olyan, ahogy a természet megadta :-) De elvileg régen mi sem kaptunk csak ilyet mégis itt vagyunk :-)

2011. júl. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!