Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testvérbabakocsitok...

Milyen testvérbabakocsitok van? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Nekünk volt testvérbabakocsink, de csak párszor használtuk, így túladtunk rajta. Vettünk használtan egy "ráülős" testvérfellépőt, azon ül/áll a nagyobb, vagy sétál mellettem.

Vagy a kicsi mei tai-ban van, a nagy sétál.

A babakocsis verziót olyankor használjuk, ha hosszabb útra megyünk vagy sok cuccot kell vinni (pl. bevásárlás).

A mei tai-jal pedig egyéb utakra.

17 hónap a korkülönbség.

2011. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, az első aztán remek válasz volt, csak kár, hogy nem erre a kérdésre:)


Én ABC design tandem-et vettem. A korkülönbség nálunk 20 hónap lesz, a kicsi decemberben fog születni. Tudom,hogy lehetne hülyéskedni mei-tai-al meg hordozókendővel, a mi életformánkba viszont ez nem fér bele- messze kell mennünk szinte naponta, sok megállóval, nem lenne praktikus állandóan lekötözgetni a kicsit, kigombolni a nagyot.


A babakocsit egyébként használtan vettem féláron, erre a fél évre kb, amíg használjuk, untig elég lesz, viszont nekem óriási segítség.

Talán a brendonban tudsz kipróbálni testvérkocsikat, én az utcán állítottam meg egy anyukát ilyen tandem kocsival, és felajánlotta, hogy tologassam, engem meggyőzött.

2011. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!