Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkáju (tipus) sportba...

Milyen márkáju (tipus) sportbabakocsitok van? Meg vagytok elégedve vele? Esetleg tudtok linket ahol megnézhetem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyen van, annyi a baja, hogy nehezen dönthető a háttámlája, amúgy szuper kis járgány!!!!

[link]

Boldog gyermeknevelést kíván, 11 hónapos kislány anyukája!

2009. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk peg perego si van,meg vagyok vele minden szempontból elégedve.

Eddig ez a legjobb!

[link]

2009. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


mi pont most vettük nagyon jó, mert teljesen dönthető a támlája így már 3 hósan tudjuk használni :)

2009. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én fiam 6 hos multés elégnagy baba ezértolyan kéne ami jo hosszu és széles is,ez a peg prego si jonak tünik de magyar oldalonnem találom ahol meg tudnám rendelni,vagy mi az ára?
2009. ápr. 7. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, maximálisan elégedett vagyok vele. Kicsire csukható, és könnyű kocsi

2009. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ABC Design kocsink van, könnyű tolni, összecsukni, jó a háttámlája (2 fix pontja van, azon belül meg oda állítod a pántokkal, ahova akarod), 5 pontos az öve, nagy a bevásárlókosara. Egyetlen hibája, h nem 2 irányból tolható.

Linket most nem tudok, nem gépről írok sajnos.

2009. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van a Si-m.

Brendon hozza rendelésre 78900.ft volt múlt hónapban.

2009. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Mirage travel system,babakocsink van,Brendonban mindig van, ott megnézheted.Mi nagyon szeretjük,három pontban dönthető a támlája és nagy bevásárlókosár van alul.Amúgy a kocsi nem nagy, nem nehéz(7kg)és lapracsukható.

7hós kis legény anyuja

2009. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

harmadik válaszoló vagyok, nekem is nagy a fiacskám, ezért számított, hogy 17 kg terheltető kényelmes, mert elég széles és hosszúnak is hosszú, még is kis helyen elfér, mert kicsire csukható. (esernyő alakúra)

nagyon könnyű szinte nem is érzem, hogy tolom, praktikus nyárra nagyon jó mert nagyon sok féle képen használható, (ha fúj a szél vagy ha nagyon meleg van) tök jó nézz utána, nem vesztesz semmit :)

2009. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!