Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony a vasam mi...

Nagyon alacsony a vasam mi lesz így szülésnél? A süllyedésem meg nagyon magas gyulladás lenne valahol? Olyan oldal van ahol megnézhetem mi mit jelent a vérképen?

Figyelt kérdés

3,1 lett a vasam 6,6 az alsó határ pedig szedem a vastablettát ezen kívül még sok olyan érték lett rossz ami eddig soha és nem is tudom mit jelent. Pedig nem érzem magam rosszul csak a szokásos fáradtság van meg most már az idegesség. Ha valaki ért a vérképhez szívesen leírom mik lettek rosszak!!!!!!!!!!

36hkm


2010. aug. 3. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok orvos...


itt ellenőrizheted:

süllyedés:

[link]



vas.

[link]



AZ OLDALON ALUL A DOKTORNŐ VÁLASZOL....

de ha a Te dokid nem mondott rájuk semmit nem érdemes izgulni bár több szem többet lát!!!!

2010. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal kellene megbeszélned!
2010. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt ismered? [link]


amúgy a magas süllyedés terhességben normális, nekem 74-es volt a süllyedésem és nem foglalkozott vele a doki. Az alacsony vas már macerásabb, mert ha esetleg sok vért veszítesz szülés közben, akár még vérátömlesztést is kaphatsz:S

2010. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

én sajnos segíteni nem tudok de pont ettől félek mint ami veled történt. nekem a kezdetektől nem túl jó a vasam és csak romlik.most csütörtökön megyek 34 hetes vérvételre ahol tuti még rosszabb lesz az eredményem.én is szedem a vasat.maltofer fol-t napi 2-t már. a védőnőm is azt mondta hogy tuti nem lesz jobb a vérképem mint volt. én sem érzek semmi rosszul létet semmit sem.be akartam neked írni milyen nekem a vasam de nem tudom melyik megnevezés a vas a papíromon.ha megmondanád megírom neked.doki látta az eredményed? mit mondott?

2010. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz azért kérdeztem rá mert nem bírom ki addig. De gyorsan végig böngésztem a megadott oldalakat és sok adat ami rossz lett terhesség alatt nem is rossz így kicsit megnyugodtam de a vas miatt még mindig aggódom.
2010. aug. 3. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a vashoz tudok hozzá szólni. Terhességem végéig szedtem a vasat, aztán szülés után olyan rosszul éreztem magam egy nap, talán 1 hetes lehetett a kislányom. Orvoshoz vittek és vérvételből derült ki hogy azért lettem rosszul mert alacsony volt a vasam, ilyenkor eldönti az orvos hogy vénásan segít gyorsan vagy elég szedni továbbra is. Viszont 1 hetes volt a kislányom amikor tápszert írt fel neki, nem értettem miért nem jön a tejci ha óránként cicire tettem, éjjel meg persze ment az ordítás mert éhes volt. Aztán mikor megjött a vérvétel eredménye akkor mondta az orvosom hogy ne csodálkozzak, ilyen vérképpel és kevés vassal nem fogok tudni szoptatni. Úgyhogy sajna a kevés vasnak ez a hátulütője hogy nem indul meg a tejed.
2010. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!