Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos, lázas, mandulagyul...

19 hónapos, lázas, mandulagyulladásos kisfiammal hogy értessem meg pihenjen többet?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint az ágynyugalom kéne neki. De ha ő játszani meg menni akar, nem köthetem ki az ágyba. Már komolyan azt hiszem miattam lázas több napja, mert nem fektetem többet napközben? Örülök ha kicsit jobb kedve van, ha meg kívánja az alvást hagyom aludni. Ti hogy csináljátok?
2011. júl. 30. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ekkora gyerek nem fog egész nap feküdni, ha beteg. Kivéve, ha olyan, hogy nagyon megviseli egy-egy betegség. Tudom én, a fiam volt olyan, ő elfeküdt kicsinek, ha valami már készülőben van nála, a lányom meg 39 fokos lázzal ült és legózott, jött-ment. Nem lehet mit csinálni. Esetleg próbálj meg vele te is ledőlni, mesélni, vagy olyat amit lehet az ágyban is csinálni. Játszik, de mégis pihen a kicsi. mielőbbi jobbulást kívánok! És ne aggódj! :))
2011. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar feküdni, akkor ne eröltesd, attól nem lesz jobb. Söt, ha idegesited, akkor az is gátolja a gyógyulását. HA egy gyerekenek szükséges van arra, hogy feküdjön, akkor az magától fekszik még ennyi idösen.
2011. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne emészd magad ezen, az én szívem is majd megszakadt, amikor a láztól bágyadtan üldögélő gyerekemet láttam, de azon kívül hogy sokat meséltek, rajzoltok, esetleg mesét néztek (hogy ne ugrabugráljon), mást nemigen tudsz tenni.
2011. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!