Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok mit tudok...

Mit gondoltok mit tudok csinalni a 7 honapos kisfiammal aki nagyon elaludta a jobb oldalat a fejenek?

Figyelt kérdés
A picurkam nagyon elaludta a fejet. Van valami tanacsotok? Vagy ez majd idovel el fog mulni, ki fogja noni? Koszi a valaszokat elore is!
2011. szept. 26. 03:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem sokat. Gondolom nem hasonalvó baba.

Nekem mindkét fiam csak háton aludt, utáltak hason, és meglátszik a kobakjukon. A nagy 3.5éves, és nem javult, bár nem is romlott a helyzet.

A poén meg az, hogy 1 éves koruk óta csak és kizárólag hason alszanak már:)

2011. szept. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én babám még csak három hónapos, de kb. egy hónapja javasolta a gyermekorvos, hogy amikor már elég mélyen alszik fordítsam át a fejecskéjét és támasszam meg egy összetekert pléddal, vagy párnával.

Szerintem sokat alakult a kobakja és már sokszor magától is a "jó" oldalra fordulva alszik el.

Nem tudom 7 hósan ez még segít-e, de megpróbálhatod.

2011. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!