Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi érné meg jobban? Ha megvenn...

Mi érné meg jobban? Ha megvenném, vagy ha megvarrnám a kisbabám 5 részes ágyneműjét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én varrtam. Attól függ milyet szeretnél, mert ha Brendonos félében gondolkodsz, akkor sokkal jobban megéri varrni.
2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzatra gondolsz, akkor varrd meg. Nekünk anyukám varrt álomszép 2 takaróhuzatot, 2 lepedőt, 2 fejvédő, és a baldachin. Ezt mind 2 féle mintás anyagból, tehát ha cseréltem, akkor a fejvédő huzatját is cseréltem. Így minden egyforma volt, kivéve a baldachin. Sőt a fejvédőt is ő csinálta meg. Takarót meg kaptunk.
2011. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, hogy milyenben gondolkodsz.

Ha Brendonosban, vagy kompletten vásárolnád készítőtől akkor az drága és megéri megvarrni inkább.

Én olyan cégnél dolgoztam, ami babaágyneműkkel foglalkozott.Az ágynemű garnitúrát (takaró, párna, huzat, fejvédő, baldachin)ajándékba kaptunk de ugye kellett váltás.Azt magam varrtam (igaz ott vettem hozzá az anyagot és a töltetet)mert megvenni drága lett volna.

Mondjuk úgy könnyebb ha ezzel is foglalkozik az ember lánya :)

7 hós a lánykám

2011. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod varrni akkor egyértelműen az éri meg jobban. De különben a teszveszen találsz olcsón szépeket, sokfélét.

[link]


[link]

2011. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te varrod tuti finom pamutot veszel, pl frottírt.

Csak az a baj, hogy nem fogsz belőle nagy szín és mintaválasztékot találni. Viszont a frottír ágyneműhuzat horror drága, métere se olcsó 1000-1300 ft. Kb harmada lesz megvarrva.

Takarót én gyárit vennék, valami drágább jobb minőséget. Nagyon izzadósak a babák. Télre vegyél gyapjút.

2011. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!