Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell kimosnotok a baba ágyneműjét? Főleg nagyobb babákéra gondolok, de a kicsikét is megírhatjátok. Utána vasaljátok is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell, mert elvileg semmi baja, de ajánlott hetente, max 2 hetente, én így szoktam legalább is. ha fehéret mosok midníg mosom azt is. 9hós múlt
2011. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én két hetente szoktam télen a mienket mosni a gyerekével együtt. nyáron,nagyon melegben hetente.
2011. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel foga jön 8 hós lányomnak, és ömlik a nyála, van, hogy hetente 2-szer. Hiába teszek a feje alá pelust, már régóta összegyűri, egy gombócban van:( De legalább mindig friss az illata:) Szóval én is minden fehér mosásnál mosom, aztán vasalom is.
2011. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!