Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a Mülleres pelus?

Mennyibe kerül a Mülleres pelus?

Figyelt kérdés
Sokan dicsérik, szeretném kipróbálni. Érdekelne az ára, és az is, hogy hogyan van méretezve? Egy kb. 7 kilós kisfiúra melyik méret a jó?
2011. júl. 30. 23:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is nemrég fedeztem fel a Müllereset és tényleg nagyon jó. A kisfiam 11 kg, mi a 7-18 kg verziót használjuk. Szerintem nektek is ezt lenne érdemes venni. Nappalra használjuk, nem szokott átázni, vékony azért (nem annyira, mint a Pampers, de vékonyabb, mint a Libero) és a külseje is puha, nem nejlonos. 1799 ft 42 db, ha jól emlékszem.
2011. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Elmentünk a Müllerbe, és vettem próbacsomagot (2 darabos), most teszteljük!:) Nekem nagyon jónak tűnik, tényleg hasonló, mint a Pampers. Reggelre az is kiderül, mit bír!:) Az ára pedig 1.795 ft, korrekt!

Minden jót!

2011. júl. 31. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!