Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki a magyar...

Használja valaki a magyar márkájú Pantra pelenkát? Ha van otthon bontatlan csomag, vagy a napokban vásárolni készülsz, megszámolnád, hogy mennyi pelus van benne?

Figyelt kérdés
Kislányomnak már jó ideje a junior méretet használom.Egyik nap gondoltam egyet,megszámoltam,hogy hány pelus van,mennyit kell még venni,hogy kihúzzuk fizuig.A csomagolásra 26db van írva,benne 24db.Visszamentem a boltban,felbontottunk még egyet,abban is 2-vel kevesebb.Az összesben.Fel hívta a bolt tulaja a gyártót,nem tudtak a hibáról,ígérték,a következő rendeléssel küldenek nekem,ajándék csomag pelust.De nem is ez a lényeg.Megjött a következő árú,és lám,ugyanúgy minden csomagban 2-vel kevesebb,mint amennyi rá van írva.És ez csak a junior méret.Ki tudja a többi méretből mennyi hiányzik.És azt mondta a gyártó,hogy senki más nem tett panaszt csak mi.
2011. okt. 27. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!