Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni 15 hós babátoknak?

Mit adtok inni 15 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Lehet a teát szénsavmentes ásványvizzel adni,vagy maradjak a forralt viznél?
2011. júl. 31. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Teát,gyümölcslét,tejet, vizet. Mikor mit.
2011. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mar csapvizet is adhatsz nyogodtan!!!! ha nem tul cloros vagy koszos nalatok.a bolti vizek nagyon jok es egeszsegesek. nem szukseges a tea ha nem ragaszkodik hozza a pici.bolti gyumolcsleveket ne adj neki mert az tele van etelfestekkel. ha van gyumolcs centrifugad akkor csinalj neki te gyumolcslevet .
2011. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A reggeli tejen kívül csakis vizet iszik!
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Herbamix teát adok neki pici nyírfacukorral édesítve(még jó is a fogacskáinak)vagy Milupa gyümölcstea granulátumosat.Mindkettőt ásványvízzel.
2011. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja,és én mindent ásványvízzel adok neki,a tápszert is már 7 hós kora óta.Arra figyelek,hogy csak alalcsony Na tartalmú legyen az ásványvíz.Pl:Sztkirályi vagy Mizse.
2011. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

reggel-este babatej, nap közben víz.

Nem kell ásványvíz neki.

2011. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel-este kakaó, a nap többi részében víz (víztisztítóval szűrt csapvíz).
2011. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem kell ásványvíz neki.Adnál inkább neki ARZÉNOS csapvizet vagy vennél 500 ezerért egy jó vízszűrőt.Nézd,lehet hogy NEM KELL NEKI ásványvíz Pest megyében meg ahol olyan fantasztikus a víz de a mi területünkön az arzén tartalma a megengedettnél sokkal magasabb.Én nem azt írtam,hogy adjon a kérdező ásványvizet én leírtam ÉN mit adok a gyerekemnek inni.
2011. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
..merthogy ez volt a kérdés,nem az,hogy mit NEM adtok neki inni.OKOskodó....
2011. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!