Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml vizet adtok 2 hónapos...

Hány ml vizet adtok 2 hónapos tápszeres babátoknak inni ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Étkezés után mennyi idővel kínáljátok meg?
2011. máj. 20. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
25-50ml babateát adtam. Ahogy kívánta. Volt hogy nem is ivott belőle, máskor meg a felét felhörpintette.
2011. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinálgasd sürün,akár óránként ha meleg van,ha nem szomjas,úgysem issza meg.
2011. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha lehet akkor inkább csak simán vízzel kínáld meg az a legjobb szomjoltó lehet forralt is vagy babavíz

az óránként félóránként okés :-)

ha tápszeres akkor inkább adj neki előtte is 10-30ml vizet és utána a tápit (így olyan mintha tejcsi lenne az is előbb szomjoltó és utána laktató)


nekem bevált h minden adagot (150ml helyett 180ml) plusz 20-30 ml vízzel hígítom

2011. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben a korban az enyém 3-4 decit is megivott, és most kb napi egy liter vizet iszik (egy éves). Gyakran kínáltam, ha nem kellett neki, akkor úgyis kiköpte.

Nem nagyon adtam mást, csak vizet, esetleg ánizs-kömény teát, ha szorulása volt. Nem iszik meg semmi mást most csak a vizet, meg ezt a teát, és egyáltalán nem is bánom.

2011. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is csak vízzel kínálom, elég sokat el is fogad és ha már nem kéri akkor kitolja a nyelvével. :)))
2011. máj. 21. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!