Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg ilyen napos...

Hogy oldjátok meg ilyen napos időben, hogy ne süssöm a babakocsiban a baba szemébe a nap? Főleg fekvő babákra gondolok.

Figyelt kérdés
Ha átfordítom a tolókart nagyon nehéz irányítani a kocsit, nem forgókerekű, és igazából nem jó úgy tolni, meg hát azért minden kanyarnál nem lehet mert ahhoz le kell venni a pelustáskát is... szóval ötleteket várok. esernyő nincs rá, ha jól tudom nem lehet rá rakni
2009. ápr. 7. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
textilpelus és csipesz, csak éppen annyira, hogy ne süssön a szemébe, de én még lássam
2009. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ötletet nem tudok adni, mert én forgatom a kart minden kanyarban:-) pelustáska alul a kosarában van, úgyhogy végülis csak egy kattintás a mi kocsinkon. irányítani nehezebb, az biztos, de különben ordít mint a sakál, szóval muszáj így csinálnom:-)

7 hós a baba, nálunk hamarosan sportkocsira váltunk, annál jobban félek ettől a dologtól:-( abban már ücsörögni fog, nem feküdni, szerintem még rosszabb lesz a helyzet.

2009. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én esernyőt használok. Nekünk mindenhol azt mondták, hogy erre a babakocsira nem lehet esernyőt szerelni. Aztán egy bizományiban az eladónak ugyanolyan babakocsija volt, mint nekünk, és ő mondta, hogy minden babakocsira lehet esernyőt szerelni, csak nem mindegy milyen az esernyő.

Sikerült olyan esernyőt vennünk, ami többféle módon felszerelhető. Az a kis fogazott része többféle módon állítható, plusz még van a felfogatási részénél többféle lehetőség.

2009. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pelust teszek a babakocsi kupolájára, így nem süti a nap. Ja, és nem a déli melegben megyünk ki, de így is zavaró a nap.
2009. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
textilpelus detto
2009. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi vásároltunk a babakocsinkhoz megfelelő napernyőt. Lehet állítgatni, nagyon klassz dolog.
2009. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! 1000 forintért vettem egy napernyőt. nagyon jó, könnyen kezelhető, praktikus.
2009. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!