Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukkák! Az Auchanb...

Budapesti anyukkák! Az Auchanba mit érdemes megnézni, venni babának? Vidéken lakunk és megyünk fel Pestre, gondoltam bemegyek, mert hallottam, hogy jó nagyon!

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Most sok leértékelt babaruha van, elég jó áron. Én is szoktam ott vásárolni a kisfiamnak, ki lehet fogni egész jó cuccokat olcsón.
2011. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb és olcsóbb mint a teszkós babacuccuok, de érdemes C&A-ban,H&M-ben körülnézni, nagyon sok az akció
2011. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babaruhák és üveges bébiételek, valamint a Háppi pelenka. Ha nagyobb dolgot is kerestek: utazóágy, etetőszék, babakocsi -ezek is egész jó árban vannak.
2011. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vettem bodyt 300 ft-ért ,talpas nacit 500 ft-ért. Jó áron van a pampers törlőkendő, pelus.
2011. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ruhák most akciósak, vannak nagyon jók. És sokféle babakaja is van. Mondjuk szerintem a tescóban jobbak a babaruhák és a választék is nagyobb,ha útba esik, menjetek be oda is.
2011. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!