Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiamnak arra...

13 hónapos kisfiamnak arra gondoltam ágyat veszünk, szerinted ez jó lenne neki?

Figyelt kérdés

A kisfiam egész éjjel vándorol a kiságyban, belenyomódik a rácsba, végigvándorolja minden oldalát, reggel megfordulva vagy a sarokba gyömöszölődve találom meg. Arra gondoltam, kicsi lehet már neki a kiságy, és nem tud rendes pózt találni magának.

Ezt a leesésgátlós ágyikót néztük ki neki, szerinted megéri?

- második a listában, a kék mintás a kanapé alatt -

[link]


2011. szept. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól néz ki az ágy. Én láttam már olyat, ami fenyőből készül, és kihúzható: változtatható a hossza. Nehéz úgy nyilatkozni, hogy nem nagyon ismerjük a kisfiad szokásait- és néhány strigulázott feljegyzésből nem is fogjuk megismerni-. Ezért neked kell tudni, hogy lehet e már neki venni, vagy sem. Én a 1,5 évesemnek még nem vennék, bár ő is ide oda forog, mászik álmában.Neki tetszik, hogy ki-be mászhat az ágyba. Éjjel még sosem mászott ki. Szóval, ha nem áll fenn a leesés veszélye (mondjuk felállás miatt), akkor megvehető. Legfeljebb ha még nem jön be, később használjátok...
2011. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is ennyi idős, mi is gondolkodtunk ilyenen, de nem merünk még neki venni, mert ha feláll, egyből kiesik belőle szerintem. Esetleg az ágy elé egy matracot ha raktok, hogy arra essen
2011. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a leesésgátló. A fiamat 17 hónaposan költöztettük rendes felnőtt ágyba, tettem néhány plédet meg párnát az ágy mellé, hogy ha leesne, puhára essen, de még egyszer sem esett le, pedig igazi kis sajtkukac. :) (Már 3 éves.)
2011. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is ebből az okból akartuk neki ágyat,mint ti,az én fiam is ennyi idős,és vándorol:)

Mi elnapoltuk még,mert akár feláll és nem veszem észre leesik,mert még nem tanulta meg hogyan kell lejönni az ágyról,meg amilyen ficánka még azon a kis helyen is kiesne.igazán méretre nem sok különbség van,mármint szélességre, lehet ez sem lenne kényelmes..

mi még várunk vele.

amúgy az ágy szép,és árban is jó,egy próbát megérne lehet jót aludna rajta:)

2011. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!