Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elűltettétek azt a magot amit...

Elűltettétek azt a magot amit a kórházi csomagba adnak akkor mikor jővűnk haza a babával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 22:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én novemberbe szűltem 3 csomagot kaptam már nem emlékszem melyikbe volt. Talán abba ami egy nagy kemény doboz és az a neve baby service. Madárberkenye fa magról van szó. Amúgy mindegy mikor űlteted el csakis tavasszal hajt ki az űltetés idejétől fűggetlenűl. Ez rá is van irva.
2009. ápr. 7. 22:39
 12/20 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem, azóta is készülök elültetni. De nálam sajnos minden növény meghal, szörnyen rossz kertész vagyok.
2009. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most dobtam ki, még szeptemberben elültettem, de semmi nem lett belőle. Kiváncsi lennék egyáltalán van-e olyan akinek kihajtott.
2009. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én novemberben szültem,elültettem.Még várok ,hogy kihajtson!
2009. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi októberben ültettük el, de még nem lett belőle semmi :(( A papírján írt valami olyasmit hogy tavasszal fog csak kihajtani, hát most már elméletileg tavasz van..
2009. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na én pont tegnap ültettem el, mert most került elő.De akkor az előttem szólók véleménye alapján nemhiszem hogy ki fog kelni....:)
2009. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam ilyen magot... (júliusban szültem)
2009. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is elültettem egy meglévő virágom mellé,igy tuti nem dobom majd ki,de még semmi.Amugy nem hiszem h csak tavasszal kel ki(a kihajtás és kikelés más dolog.)Gondolj csak bele,ha nyár végén vagy tél végén ültetedel akkor az egyk pár hét alatt kikel mig a másik fél év alatt se?
2009. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi sem kaptunk magot!Eddig nem is hallottam ilyenről!Februárban szültem.
2009. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem mindenki kapott, csak olyan picike, lehet észre sem vettétek. Én decemberben szültem, de még nem ültettem el, de majd megpróbálom;
2009. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!