Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem büfizik a csecsemő...

Ha nem büfizik a csecsemő akkor az espumisan segíthet neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
NEM! Az nem csecsemőknek való gyógyszer! Van nagyon sok technika arra, hogy büfizzen (vagy ha keveset evett, akkor lehet nem is nyelt levegőt), de semmiképpen se adj neki ilyen gyógyszert!
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ha nem fáj a pocija, nem nyűgös, akkor nem kell büfiznie.

Ha mégis gond van és nem válik be semmilyen ütögetés: nekünk az Infacoltól olyanokat büfizett, mint egy kocsis. Kis sárkánynak volt becézve. :)

2011. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Első!


Igen is van espumisan csepp babáknak. Banános ízű. Az én kisfiamnak sokat segített,de nem a büfizésben,hanem inkább a pukizásnál. Én annó úgy büfizettem a kisfiam,hogy először kicsit megpaskoltam a hátát,majd megsimiztem(körbe-körbe) és végül a popóját is paskoltam.-Remélem érted,hogy gondolom:)

2011. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok:

Ez a gyermekeknek való számomra újdonság, ugyanis nem olyan rég még nem volt, ezért egyből a felnőtteknek valóra asszociáltam (sajnos túl sok időt töltöttem mostanában kórházi gyakorlaton, és nagyon sok felelőtlen szülővel találkozva, ami miatt egyből a felnőtt verzió ugrott be). De a válaszom akkor is helytálló, ugyanis a büfizésen ez nem segít.

2011. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem segít a büfizésen sem az espumisan, sem az infacol. Az ugyanis a belekben lévő gáznak, tehát a szeleknek segít távozni. A böfi pedig a gyomorban van.

Nekem a doki úgy mutatta, hogy ha ülök, leteszem a gyerkőcöt a kezemben tartva hanyatt a térdemre, majd felveszem a vállamra. Megint leteszem a térdemre, megint felemelem a vállamra. Ezt addig ismételve, míg ki nem tud jönni a böfi. Nálunk ez nagyon bevált. Sok-sok percen keresztül csináltuk mi is, mert nehezen böfizett, de ez a módszer sokat segített.

2011. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!