Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan cseppet lehet-e 2...

Keditt kérdése:

Espumisan cseppet lehet-e 2 hetes babának?

Figyelt kérdés
Sima Espumisan cseppet lehet-e adnom a 2 hetes babámnak, a párom az Espumisan L helyett simát hozott ebben van más segédanyag is mint az L-esben. Adhatom neki,vagy inkább cseréljem ki holnap?
2011. okt. 22. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A leírásában biztos le van írva, nézd meg. Én nem is tudtam, hogy 2 féle van, mi szerintem símát adtunk neki.
2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A leírásban csecsemőknek való adagolásra van utasítás de konkrét kort nem ír,hogy mikortól adható sajna.
2011. okt. 22. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem, azt írja, hogy "csecsemőkori kólika (3 hónapig tartó kólika) tüneti kezelésére", szóval akkor lehet, de ha nem vagy biztos, hívd fel az ügyeletet, én már többször kértem tőlük segítséget (sajnos). Nálunk van gyógyszertár is, ami éjjel 10-ig nyitva, őket is hívtam már ilyenkor.
2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi akkor telefonon utánaérdeklődöm :)
2011. okt. 22. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem ajánlott a mi gyerekorvosunks szerint. Ő az Infacol cseppeket ajánlotta. Az én babám 3 hetes volt, amikor kapott. 2 hét alatt elmúlt a hasfájás.
2011. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem az infakol meg az esspumizan se jött be nekünk az angol víz vált be de ezt csak 1 hónapos kórtól lehet adni!!
2011. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk gyógyszertárban ezt adták, úgyhogy mi adtuk neki 2 hetesen. A védőnő azt mondta, hogy mindegy, hogy Infacol vagy Espumisan, bár ők először az előbbit javasolják, mert az nem olyan gyógyszeres. De azt mondta még, hogy ha segít, akkor teljesen mindegy.
2011. okt. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Marianna0628 ***** válasza:
Mi adtuk neki.A gyógyszerész azt mondta szinte ugyanaz az összetevője mint az infacolnak.Nekünk az espumisan jött be nagyon.Remélem nektek is jó lesz.
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Remélem nekünk is fog használni mert a kis bogyóm nagyon mohón eszik és sok levegőt nyel,büfizés nehezen megy neki és tele van gázokkal a pocija :(
2011. okt. 24. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!