Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dunántúli szálláshely 1,5...

Dunántúli szálláshely 1,5 éves babával?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresünk, ahol külön légtérben(szobában) alhat a kislányunk,mert ehhez szokott. A neten főleg olyan ajánlatok vannak, ahol a szállodai szobánkba kérhetünk egy utazóágyat. Tavaly így voltunk Zalakaroson a Karos Spa-ba. Előtte nap foglaltuk, így 35%-al olcsóbb volt teljes ellátással.(4 nap volt 70 ezer), de most külön szeretnénk aludni, mert már nem olyan kicsi. Bababarát, wellness, teljes ellátással, mert csak 3 éjszakára mennénk, és nem akarok főzőcskézni, boltba járogatni. Tapasztalatok? Ajánlanátok viszonylag olcsóbb helyeket? (Dunántúlon mindenképp.) Az ilyen típusú szobákat hívják apartszobának, vagy apartmant kéne keresnem és nem szállodát? Köszi!
2011. aug. 1. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
www. szallasinfo.hu
2011. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A honlapokat én is böngésztem már, de ilyen szűrést, hogy 2 légterű, vagy gyerekszobás hotel v.szálloda, nem találtam. Épp azért írtem, mert tapasztalatok érdekelnének, mások által kipróbált helyek.
2011. aug. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!