Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan "bababarát" szállásh...

Van olyan "bababarát" szálláshely, ami Pesthez közel van és nem több százezer a 2-3 éjszaka?

Figyelt kérdés
Olyat, ahol voltatok és tényleg kulturált volt, és nem néztek hülyének csak azért, mert "babarát". 7 hós babával mennénk hárman, a férjemmel.
2010. máj. 5. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemrég voltunk Velencén, a Velence Hotel Resort & Spa-ban.

Nagyszerű!!

Eleve szép a környék, jó a levegő és gyönyörá a szálloda. Televan családosokkal, van egy csomó etetőszék az étteremben,a wellness részlegen babáknak is van pancsolási lehetőség,van játszószoba kialakítva tele játékokkal. Komfortos kényelmes, és senki nem néz ki onnan ha a gyerkőc hangoskodik, vagy ha pl evés közben az étteremben hangoskodik, stb...

Az árakat annyira nem tudom,de a neten biztosan fent van, mi baba nélkül voltunk a párommal egy péntek-szombat-vasárnapot,de megbeszéltük hogy bármikor visszamennénk a kislányunkkal is.

Mivel színvonalas szállodáról van szó nagyon komoly wellness részleggel,nyilván nem olcsó, de s zerintem nézzétek meg hogy belefér-e nektek.

Biztosan jól éreznétek ott magatokat mind a 3an!

Jaa, azt majdnem elfelejtettem,hogy kint az udvaron is van játszótár is.

2010. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem. 2 éjszaka 81600... nekünk ez egy kicsit sok :-( Pedig tényleg nagyszerűen néz ki!
2010. máj. 5. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Cegléd Hotel Aquarell. Nagyon jó kis hely babával!
2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kolping Hotel, Alsópáhokon. Nem egyszerűen bababarát, de szó szerint a nagycsaládosok paradicsoma.


Link: [link]

2010. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!