Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek sikerül ebéd...

Mindenkinek sikerül ebéd előtt megebédeltetnie a babáját?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert az én fiam (most múlt 10 hós)nem akar alvás elött,az az ebéd után főtt ételt enni.Neki olyankor csak cici kell,szerintem fáradt az evéshez!Nekem kell valahogy átszoktatnom az alvás előtti ebédre vagy várjak még mert magától is ki fog alakulni?
2009. ápr. 8. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem várjál. az én fiam is ennyi idős, kb sosem ebédelt még délben. etetni sem etetem mindig elalvás előtt. ha tudom, h kb elalvás után fél órával éhes lesz, akkor megetetem alvás előtt, egyébként nem. eszik amikor éhes, alszik amikor álmos:))
2009. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,én is így vagyok vele.Csak sok anyukától hallani,hogy ebéd aztán alvás!
2009. ápr. 8. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 11 után, majd 2, negyed háromkor eszünk, igaz ő még öthós mult. Tehát a főzit kettő körül eszi. Készül az isibe, ott is ekörül van ebéd::) egyébként én sem eszek még délben, túl korai.
2009. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!