Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom éjjelente felkel és...

Kislányom éjjelente felkel és sír. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most 8,5 hónapos. Eddig csak szopizni kelt fel egyszer, de nem sírt és 10perc után már aludt is. Kb 2 hete minden éjjel felkel, de úgy, hogy égtelenül sír . Fenn van legalább 1,5 órát és csak utána alszik vissza. Egész végig fogni kell. Napközben nem alszik 2x fél óránál többet, úgyhogy szerintem ki sem alhatja magát. Fogacskák még nem jönnek.
2011. aug. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig a fogára tippelnék. mocoroghatnak már az ínyében, az is nagyon fáj nekik. amire kibújik, már túl van a nagy küzdelmen.
2011. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azért kell fel ,mert éhes! Olyankor amikor felébred,meg szoktad szoptatni!? 3-4 óránként kell etetni egy csecsemőt,éjjel-nappal.
2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attol, hogy te nem latod, megjonnek a fogacskak. Nalunk 7 hosan kijott 2 also 1 ejszaka, majd 2 honapig semmi, aztan megint 1 ejszaka alatt 6 felso tort at minden lathato elojel nelkul, csak nyugosebb volt a szokottnal.
2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem hiszem, hogy éhes lenne, mert mikor felkel kap szopit, amivel 10 perc alatt tele lesz, mint régebben is, utána meg ha lefektetem sír, de szopizni már nem akar, csak játszik, meg harapdál. Nem kevés a tejem, mert mikor abbahagyja is csak úgy ömlik. Ha felveszem is csak szórakozik.
2011. aug. 2. 10:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor mégiscsak a fogacskák.
2011. aug. 2. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Masodik!

Nem kotekedes keppen, de egy anya 8,5 honap utan mar ismeri annyira a gyereke szoasait, hogy tudja mikor ehes. Egy 8,5 honapos mar kepes ataludni az ejszakat 1 etetessel is, sot van olyan baba is, akit nem is kell etetni ejjel. Gondolom te se ebresztgeted a gyerekedet (ha van) ejszaka 3-4 orankent.

2011. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen van gyermekem. És ismerem a szokásait! Egy etetéssel átaludta az éjszakát. Tudom, hogy nem éhes, és nem ébresztgetem, mert eddig sem kellett. Pontosan azért írtam ide.
2011. aug. 2. 11:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocsi, félreértettem! Nem is nekem szólt:-)
2011. aug. 2. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
A masodiknak szolt az utolso valasz! Bocsi, hogy bekavartalak!
2011. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!