Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom éjjelente...

5 hónapos kislányom éjjelente nagyon gyakran, majdhogynem óránként felébred. (Anyatejes, szépen fejlődik. ) Már kezdek olyan lenni, mint egy zombi, egyáltalán nem tudom magam kipihenni. Mit csináljak másként?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a foga jön?
2010. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam, hogy esetleg jön a foga, de az ínye még elég puha. sokat folyik a nyála, de ennyi. Napközben sem alszol sokat, max 3szor fél órát.. egyébként ez nálunk nem újkeletű probléma, már hetek óta küszködünk..
2010. dec. 6. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, mintha én írtam volna. Csak nálunk éjszakánként bírja 1-1,5 órát, de a többi stimmel. Holnap megyünk a 4 hós oltásra (kicsit megkésve) és lehet, hogy kérek valami tápit vagy Sinlacot. Tiszta kóma vagyok egész nap, és iszonyatosan ingerült, pedig nem kéne, mert a "nagy" (2 éves) is türelmet igényel/ne/. De visszatérve... én arra gondoltam, hogy kevesebb éjszakára a tecsim. Nálad nem lehet ez? Pihensz, iszol eleget?
2010. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanez volt az én babámmal is, semmi sem segített még itt is rákérdeztem mit tegyek.Kipróbáltam minden homeós cuccot, hidegebb-melegebb szobát, ruhákat stb.. Megkérdeztem védőnőt, dokit csak annyit mondtak 2 éves koráig ez lesz..nem volt nagy segítség így hogy 8 hónapja nem aludtam nappal meg fél órákat aludt szóval akkor se,m lehetett pihenni. Egy hónapja mikor 9 hónaopos lett elvettem tőle az éjszakai szopit,kapott helyette teát egy éjjel sírt, következő éjjel már csak egyszer kelt és ez azóta változatlan.Nálunk ez volt baj, hamarabb el kellett volna venni végülis nem volt éhes csak megszokta.
2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a foga jön, próbálj ki homeós golyókat

Chamomilla 15ch 5 golyót oldj fel kevés vízben és ezt itasd meg a babával, ezt akár negyed óránként lehet neki adni vagy pulsatilla ebből is lehet napi 2-3x 5 golyót adni.

Viburcol kúp is szokott segíteni. Kitartás sokan vagyunk így mint te, és én azt szoktam mondani, h mi akartunk gyereket és ez a gyerekkel jár, ezt ki kell bírni.

2010. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!