Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez máris fogszuvasodás lenne?...

Ez máris fogszuvasodás lenne? Kislányomnak 2hónapja jött ki az alsó 2 foga, és tegnap vettem észre, hogy az ínye felőli részen (belül) szürkés színűek pici helyen a fogai.

Figyelt kérdés
Pedig nem lóg sokat a cumisüveg a szájában,csak amíg eszik-iszik,meg már kanalazunk is.Mit tegyek?Kívülről nem látszik semmi,szép fehér a foga.
2009. ápr. 8. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakrendelő vagy magán fogdoki tud segiteni , mutatsd meg neki!
2009. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
először szerintem törölgesd át alaposan, már amennyire tudod. akár egy textilpelussal is jó! ha akkor is úgy látod, hogy a fogacska szürkés, nem csak lerakódás van rajta bármelyik ételétől, akkor inkább mutasd meg dokinak. lehet, hogy én először csak a gyerekorvoshoz vinném, ő úgyis fogja mondani, ha úgy látja, fogorvosi ügy.
2009. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!