Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Északa a kislányomnak 39...

Északa a kislányomnak 39 fokos lázza volt adtam kuppot meg nurofent aztán lement 37,9-re most reggel megint 38,5 a lázza megint adtam nurofent ugy érzem hogy már nem lázzas még nem mértem amiota beadtam a nurofentt mit tegyek légyszi irjatok?

Figyelt kérdés
Jókedvű nem látni hogy fáj valahol olyan mint szokott lenni játszik semmi változás a viselkedésébe ezért nem értem
2011. aug. 3. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kupot is és nurofent is? mindegyik lázés fájdalom csillapító?

Vigyázz ne hogy túladagold.


Nálunk is volt ilyen. 3 napig szenvedtünk, akkor aztán már tiszta pötyy volt. nálunk egy bakteriális fertözés volt, de akármi is lehet.

èn vártam pár napot, és amíg 38,5 fölé nem ment addig nem csillapítottam.

2011. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos?
2011. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két gyerekem vagyok, lassan azt mondhatom, rutinos vagyok láz ügyben. Többször jártunk úgy, hogy csak valami vírus okozta láz volt, megmutattam orvosnak, de csak a lázat kellett csillapítani, más gyógyszer nem kellett.

Úgyhogy ha nálunk lenne ilyen egyenlőre nem vinném orvoshoz, de én neked azért mégis azt mondom, mutasd meg a gyereket dokinak.


Nurofen és milyen kúp?

Elég ám az egyik többnyire, csak ha nagyon magacsa aláz, akkor szabad pl. a Panadolt és a Nurofent váltogatva gyakrabban adni.

2011. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !germecid kúp !Most mértem és 37,9 nem tudom a fogára is gyanalkszom nagyon fehér mind a két szemfoga (8 foga van alul 4 felül 4)
2011. aug. 3. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogtól nem mehet fel 39-ig.
2011. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!