Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Macikávéportól nem lesz baja...

Macikávéportól nem lesz baja kislányomnak, ha reggel, este azzal issza a tápszert? Szójatápszert kell innunk egy ideje tejallergia miatt, és ezt a tápszert nem nagyon akarja inni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én ritkán, hetente 1-2 alkalommal adok Macikávét. ha ilyen gyakran adsz neki akkor lehet kapni a karobport ami szintén kakaópor csak természetesebb alapanyagból.
2011. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Én tapasztalatom:

Maci kávét egyik sem itta, mert keserű volt cukor nélkül.

Karobport szintén nem itták, mert az is keserű volt.

Kakaó inkább (Nesquik), olykor, hébe hóba, ha nagyon muszáj, de inkább csak reggel, estére ne.

2011. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

első vagyok.

nekünk is van Nestlé porunk csokis meg epres . én is szoktam azt tenni bele, ha úgy van este is. de egy nap általában csak egyszer.


ja még nem írtam hogy véleményem szerint a Macikávé fogja nagyon a lányom székletét. ezt a védőnő is mondta anno mikor kérdeztem erről a kávéról.

2011. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én meg úgy olvastam,hogy a cikória,amiból a macikávé van,ponthogy székletlazító,még csak tegnap kezdtem neki adni,és így megissza a tápszert.Majd kiváncsi leszek,hogy befogja e a hasát.A nesvikkakaópor nagyon befogta a hasát,és abba van tej is
2011. szept. 23. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. mondjuk az én lányom már 14 hónapos, azért adom neki a nestléset.

A maciból meg csak nagyon keveset, különben tényleg bogyós a végtermék. :) de tapasztald ki. :)

2011. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél bio gabonakávét, ugyanolyan az izé miz a macikévának, csak nem cukros maszlag
2011. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!