Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási fájdalomra ad valaki...

Fogzási fájdalomra ad valaki Panadol Baby szirupot? Most látom, hogy arra is lehet adni.

Figyelt kérdés
Nem túlzás láz- és fájdalomcsillapítót adni fogzás idején, amikor más lehetőségek is vannak? Pl. homeopátiás golyócskák
2011. aug. 3. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a golyók nem váltak be, és a Viburcol kúp sem. Így kénytelen voltam Panadolt adni, ha azt akartam, hogy aludjon egy kicsit a lányom. Pedig nem vagyok a gyógyszerezés híve, de muszáj volt, mert szenvedett.
2011. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nurofent adtam,de csak mikor láttam hogy nagyon szenved,nem tud aludni,általában reggelre túl is lettünk rajta.Én csak este adtam,1-2 alkalommal foganként.Semmi baja nem lett tőle egyiknek se.
2011. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A homeopátiás gyógyszerésznő mondta nekem, hogy a homeopátiás dolgok a fogzás könnyítésére vannak, nem kimondottan fájdalomcsillapításra. Arra adjak nurofent, vagy panadolt.
2011. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, mi is azt használjuk.

Hidd el, 3-4 átüvöltött éjjel és nappal után, te is azt adnád, ha nem használna semmi egyéb.

2 doboz Vibucrol kúpot adtam be neki, nem tudom hány doboz homeós golyócskát, semmi sem használt, csak jobban ordított. Hát köszönöm, maradok a fájdalomcsillapítónál, mint hogy még egy éjjelt végigüvöltsön fájdalmában.

Nálunk semmilyen homeós dolog nem vált be, sem a gyereknél, sem nekem, így mi maradunk a rendes gyógyszereknél.

2011. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezt mennyire lehet tartósan adni?
2011. aug. 3. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Fájdalomcsillapításra nem szoktam a teljes adagot adni neki, mint amennyit láznál adnék a kilogramm és a kora szerint. Pl. 8-10kg 6-12 hónapos gyereknek egyszeri adag 4,5-5 ml. Akkor adtam neki 3,5 ml-t. Általában csak akkor adom, ha már tényleg semmi sem segít (dentinox, hűtés, ínymasszírozás), így csak max. 3 napig kapja esténként.
2011. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak jó tudni, mert igaz még nem jön neki ténylegesen, de azért dentinoxal bekenem neki éjszakára, mert így nyugodtabban alszik. Mocorognak a fogcsírák egyenlőre. De lassan megtudjuk mi is hogy milyen mert már 5 hónapos.
2011. aug. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!