Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sípol be 4 hónaposom...

Miért sípol be 4 hónaposom légzésfigyelője?

Figyelt kérdés

többször besípolt, nem riaszt, csak sípol és már veszi is akkor a levegőt az ágya közepén ... a gép jelzi is, villog újra zölden

mi ez? ilyen mélyen aludna?


2011. aug. 4. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen típus? Hány lapos az érzékelő? Nekünk Angle Care van, és akkor sípolt, ha nem volt teljesen az érzékelőn a baba. Mástól is hallottam, hogy több a téves riasztás ezeknél a típusoknál.
2011. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Angel care. 2 db érzékelője van.

Pár hete volt, hogy be is riasztott kétszer, akkor oldalt feküdt és az ágy szélén távol az érékelőktől.

Most az ágy közepén volt és háton.

2011. aug. 4. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk ilyen van és sokszor volt téves riasztásunk. 3x volt igazi riasztás, mindhárom hajnalban,1 és 4 óra között. Persze lehet, hogy mélyen alszik, ha izgulsz, akkor figyeld kicsit, de biztos nincs baj, csak a technika ördöge. :)
2011. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is beriasztott egymás után három éjjel, én kicseréltem az elemet. Azóta nem. Hátha nálatok is ez a baj.
2011. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kedvelem az ilyen készülékeket csak az embert teszik tönkre mint anyagilag mint érzelmileg! Régen nem voltak ilyen készülékek és mégis felnőttünk! :S
2011. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is angel care 2 lapos van.

Az első pár hétben többször beriasztott, volt, hogy egy éjszaka 3-szor is. Már tiszta idegroncs voltam. Nem volt mindig egyértelmű, hogy téves volt a riasztás :(, volt amikor tényleg úgy tűnt, hogy nem vesz levegőt (kivettük a kiságyból, kicsit megpaskoltuk, és vett egy mély levegőt - mondjuk soha nem volt elkékülve, vagy ilyesmi. Sok kórházzal beszéltem alvásvizsgálat miatt, de télen dugig volt mind, 1 hétre tudtak volna ágyat adni leghamarabb (akkor is csak úgy, hogy 4 napig benn van a gyerek, és mi széken ülhetünk mellette napopal és éjszaka). Akkor telefonon az egyik nővérke elmondta, hogy a kókuszmatrac miatt sokszor jelez tévesen ez a készülék. Kicseréltem sima szivacsra, onnantól kezdve soha nem risztott. 4 hónapos korában visszacseréltem kókuszra, azóta sem riaszt. Most 7 hónapos, és csak remélni tudom, hogy ilyen borzalmas dolog miatt nem kell többet aggódnunk.

2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan leszavazhattok de szerintem igazam van!!!! Nagyon sok szülő a mai napig mesevilágban él!!!!! Turmixgép? Bébiétel? Vízhőmérő? légzésfigyelő?? Viccesek vagytok!!! nyugodtan leszavazhattok attól nem leszek kevesebb!ez benneteket jellemez!!!
2011. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nem igazán értem a problémádat. Én aggódó anyuka vagyok első babával. Ha vannak termékek, amelyek megkönnyítik az életemet, és megnyugtat a használatuk, továbbá megtehetem, hogy megvegyem őket, az miért fáj neked??
2011. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mellesleg 3x mentette meg a babám életét a légzésfigyelő!
2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nekem ugyan nem fáj!!!!!!! :DDD akkor jó hogy van ilyen készüléked!! Szegény anyukám meg apukám most mit érezhet hogy nekünk nem volt ilyen!!!:O
2011. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!