Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojássárgáját mikortól adtok...

Tojássárgáját mikortól adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
8hós kortól lehet, a tojásfehérjét pedig 1éves kortól.
2009. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,pont 8 hós a babám,kaphat egy egészet,vagy csak egy felet?
2009. ápr. 9. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos kortól a sárgáját, a fehérjét 1 éves kortól
2009. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
8hosan mar lehet adni de csak fokozatosan egy negyedet es par nap mulva egy felet s igy lassan amig eljuttok az egeszig.s arra vigyasz hogy egy heten csak egy fele uj papit adj hogy ha veletlenul allergiat valt ki tudjad hogy mitol van.
2009. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem 10hónapos volt a kisfiam amikor adtam neki először sárgáját keményre főzve heti 1x.
2009. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak 9-10 hónapos kortól kellene adni, ha már eszik sajtot és túrót, és a igaz a fokozatosság (ahogyan mindennél) de nem napokban hanem hetekben kell gondolkodni: első héten egy negyed, másodikon szintén, harmadikon fél, negyediken is, aztán már lehet egész
2009. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!