Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó babámra mit adjak, hogy...

Mászó babámra mit adjak, hogy ne legyen annyira piros a térde?

Figyelt kérdés

6 hónapos,egy hete mászik/vagyis inkább próbálkozik :)/

Folyton pirosak a térdei,gondolom nem lehet kellemes.

Nadrágban melege van,ezekről mi a véleményetek?

[link]

esetleg ez egy kis trikóval?

[link]


2011. aug. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem melegebb mint egy vékony kis pamutnadrág.

Amúgy én hagyom a mászó gyerekemet meztelenül is a fűben, neki is nagyon bepirosodtak a kis térdei és megtanult úgy mászni keményebb, durvább talajon, hogy már nem ér le a kis térde.Ne félj, találékonyak ők, edződniük kell.

2011. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.Arra is gondoltam,hogy lehet idővel megszokja a kis bőre.
2011. aug. 4. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első linket nem ismerem, de nem tudom... én asszem nem vennék. Lecsúszhat, szoríthat, műszálasnak is tűnik, szóval nem :)

Második meg tök műszálas lábfej nélküli harisnya. Hát ha nadrágban melege van, akkor ebben meg fog főni :)


Nekem mindkét gyerkőcöm (vékonyabb fajta) farmer halásznadrágban húzta le ezt az időszakot :) Szerintem nagyon praktikus mert bő és jól szellőzik, és sokkal pamutosabb, mint akármelyik harisnya. Plusz nem lesz 5 perc alatt koszos (vagy legalábbis nem látszik hihi) Kínaiban, vagy szerintem akármelyik gyerekruha boltban lehet kapni. Én nagyrészt Háda turikban vettem őket, ezek a kis méretek filléres darabok :)

2011. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a térdvédő nem túl jó mert ahogy mászik vagy próbál mászni előbb-utóbb le fog csúszni a térdéről,ha túl szoros akkor meg szorítani fogja. A harisnya vastagabb mint egy vékony pamutnadrág. Szerintem inkább nadrágot adj rá és nyisd ki az ablakot hogy ne legyen olyan melege vagy tegyél le egy puhább matracfélét amin mászhat,így talán nem lesz annyira piros a térde. Amúgy hagyd nyugodtan had másszon,egy idő után majd hozzáedződik a térde,keményebb lesz ott a bőr és bírni fogja. És ahogy az első hozzászóló is írta a babák találékonyak,majd megtanul úgy mászni ahogy a legkényelmesebb neki!:)
2011. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Árnika krém a lila-piros foltokra, más nincs...

A többi pedig, hát

2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!