Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámra tegnap estére...

4 hós babámra tegnap estére icike-picike piros pöttyök jöttek ki a mellkasán és a hátán, sehol máshol. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mára sem múlt el, pedig olajoztam is már, meg hintőporoztam is, nem tudom, mi a fene ez.


Picike piros pöttyök, mintha incifinci kis pattanások lennének.


Tápot kap, és gyümiket eszünk pár hete, de semmi újat nem adtam neki a napokban, csak barackozunk kb. egy hete.


Meleg kiütéshez szerintem nincs túl meleg...


2009. jún. 25. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem váltottál mosószert, öblítőt? Az is okozhatja.
2009. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Se mosószert, se öblítőt, se fürdetőt, ezért nem tudom, mi a manó lehet...
2009. jún. 25. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapos volt amikor igy jártam és bent voltam vele a korházba de végülis nem tudták hogy mi a baja.Kálciumot kapott és elmult egy párnap alatt.véknyan bekenheted neki popsikrémel baja nem lesz de dokihoz én elvinném.
2009. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a fura az egészben, hogy mivel most volt influenzás - már kifele mászik belőle, talán holnapra már teljesen meggyógyul - kaptunk kalciumot ampullában, és azt adom neki reggel-este hétfő óta.


Holnap úgy is gondoltam, visszamegyünk a dokinénihez egy kontrollra (a saját megnyugtatásom miatt), akkor megkérdezem, neki mi a tippje...

2009. jún. 25. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy pöttyös lett a babám és semmi újat nem kapott sem enni, se mosószer, se ilyesmi. Azt mondta a dokinéni, hogy lehet, hogy valami adalékanyag, vegyszer, ami a kajában volt. Sajna nem tudjuk mi van a kajákban, akárhogy ügyelünk... :(
2009. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézz rá itt az interneten a himlők között!

Én 37 éves vagyok az első lányom 15 hónapos. Neki még semmi baja nem volt az életében, nagyon nekem se, de a múlt szombaton a fejem bőrén előjött egy púp, aztán még 1, majd a nyakamon, hátamon, hasamon, mindenhol a testemen.

Hétfőn a búrgyógyász szerint BÁRÁNYHIMLŐS lettem, ami mára már 100 %-os lett.

SZóval ne itt kérdezz, hanem irány a doki!! Ne ez legyen a baja, de azért nézesd meg szakemberrel.

Javulást!

2009. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia ez azért van mert beizzadt a ruha alatt.Nagy melegbe biztos többször fog kijönni de nem szabad semmivel bekenni hagyni kell szelözni a bört és párnap elmulik magától.Nekem a fiam most 10hos ésneki is volt már kétszer mostis ilyen a háta szerintem a hétvégi nagy meleg tett be.Vagy éjszaka is beizadhat.
2009. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál... sajna helyettesítés volt a gyerekorvosnál, egy nagyon arrogáns dokinőt fogtunk ki.

Azt mondta így, szó szerint, ilyen tudományosan, hogy "bármitől lehetnek a pöttyök, nem kell vele foglalkozni"


Nem ez volt a legdurvább tőle, hanem az, hogy totál hülyének nézett, hogy a már egy hete beteg babámat orvoshoz viszem, és kikérem egy orvos véleményét.

Mintha útban lettünk volna neki...


Legközelebb előre megkérdezem, hogy van-e a saját dokinénink, mert EHHEZ a nőhöz többé nem megyünk.


Nah, hát akkor most már Ti is tudjátok, hogy van az a kiütés, amivel nem kell foglalkozni, mert BÁRMITŐL lehet.

Hát így légy okos, anyuka!!!

2009. jún. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!