Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcsök pépesítésére mit...

Gyümölcsök pépesítésére mit érdemes venni? Turmixgép? Kézimixer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Botmixert használtam eddig,nem szerettem mert folyton összecsapott.Nem nagyon,de pár pötty is elég a fogós ételekből.Pár napja elkezdtem használni a turmixgépemet és tökéletes,nekem ez jobban bevált.
2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte bőven elég a botmixer. Mert pl. amennyit az én lányom evett, azt a turmixgép csak felkente a falra, és nem aprította tovább. Így maradt a botmixer. Annyi a trükkje, hogy egy mély edényben kell csinálni (én pl. egy műanyag shakerben szoktam.)

Ha nagyobb mennyiséget csinálsz, akkor viszont jó a turmixgép, mert a botmixerrel sokáig tart.

Mondjuk nekem jó, mert olyan gépem van, ami mindkettő.


[link]

2011. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a turmixgép vált be, de olyat vettünk, ami kis adaghoz való. A hátránya, hogy nem tudom később mire lesz jó. :S
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]


Típus:

Multiquick

Artiste

MR 6550 M BCHC


Kb. 5 éve vettük, tökéletesen működik azóta is. A kis tartályt használom a gyereknek a pürésítéshez, bőven elég neki. A nagyban meg magunknak gyártom a krémleveseket, turmixokat, stb. Van tojásfelverő fej (nem tudom mi a neve :))hozzá, jégzúzó (koktélokhoz kiváló), ill. botmixer is van hozzá.


Nekünk nagyon bevált, én ajánlani tudom mindenkinek. Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de maximálisan kihasználható. Amíg nem született meg a kisfiúnk, addig is 2 naponta használtam. Mostanában naponta 3-4-szer.

2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet vettem! :)

2011. aug. 4. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy sima üvegreszelő a legjobb:):)
2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!