Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsök, zöldségek...

Milyen gyümölcsök, zöldségek hashajtóak, és melyek azok, amelyek fogják a baba hasát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden gyerek más, de úgy általánosságban kérdezem. Kakigondjaink vannak, és még véletlenül sem szeretnék Neki olyat adni, ami hasfogó. Érdekelne, hogy Nálatok mi milyen hatást váltott ki.
2011. máj. 28. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szilva az amitől megjön az eredmény. Sokan mondják még a barackot is. Ami hasfogó az a répa, alma, krumpli.
2011. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hashajtó: sütőtök, őszibarack, sárgabarack,málna

Hasfogó:krumpli, banán,alma

Ezekről tudom biztosan, hogy milyen hatást váltanak ki a babámban.A többi gyümölcs/zöldség nem volt feltűnő ilyen szempontból.

2011. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hashajtó a szilva, barack, mint ahogy előttem is írták. Nálunk van is tőle eredmény rendesen. A szilvával azért vigyázz, úgy mint a felnőtteknél, a babáknál is lehet tőle hascsikarás!
2011. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szilva nálunk pont a hascsikarás miatt nem volt jó. Amúgy a barack, naracs-narancslé jött be nálunk hashajtóként. A banánra mondják, h fogó, de nálunk pl nem volt semmi ilyen. Alma viszont nagyon megfogta
2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes... nálunk az alma nem fogta meg, attól oldódtak meg a kaki gondok. Meg a sütőtök után is jókat nyomott. :D
2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogós: krumpli, banán

Semleges: rizs, gabona, gesztenye, tök, cukkini, alma (elôször megfogta, de most jó pár hónapja minden nap megeszik egy egészet és semmi baja)

Hajtós: répa, cékla, karfiol

2011. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre, hogy akár a krumpli, alma.. amiket a többiek írtak fogná a kakit,nálunk a tápszer miatt volt gon, de mióta iszik folyadékot a ksifiam azóta nincs ilyen gondunk.Hajtani talána barack ,hajtjameg.
2011. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a szilva volt ami hajtott,de az sem volt vészes.
2011. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ! Most már legalább tudom, mi az, amit messziről kerüljek el :)
2011. máj. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!