Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a 2. étkezést...

Mikortól lehet a 2. étkezést elkezdeni kiváltani?

Figyelt kérdés

Lányom 7 hónapos lesz, ha az uzsis tejpépet nem számoljuk, akkor 1 étkezés ki van váltva.El kezdhetem a következőt kiváltani?Most 5ször eszik,ebből 3X tápszert,1X főzök,1X tejpépet.Tápszerből kb 200ml-ert eszik.

Ja és 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.


2011. aug. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Az uzsi tejpép is ugyanoylan étkezés

Ahhoz l képest hogy még csak 7 hónapos sincs, szerintem eleve sok a 2 szilárd kaja én még várnék a harmadikkal 1-2 hónapot

Mondjuk nem is kezdtem volna el 4 hónaposan hozztáplálni, azrt mert tápszers (főleg nem)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

tejpép is kiváltott étkezés


nyugodtan kiválthatod a következőt ha a babád igényli :)

2011. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ha a baba készen áll rá, és elfogadja, akkor mehet a következő étkezés is.

meg is kaptam itt tegnap, hogy 5 hónapos babámnál miért van kiváltva 3 étkezés?

Azért, mert tízóraira a gyümi után nem fogadott el tápszert. Így az ki lett váltva, pedig nem is akartam.

És mivel elsőre az ebédet kezdtük kiváltani (folyton éhes volt a baba, de tápszerből max. 120 ml-t evett), így azt már nem hagytam abba, tulajdonképpen nagyjából egyszerre lett kiváltva a kettő. Aztán uzsonnára ment a tejpép.

Hangsúlyozom: mindent védőnői tanácsra csináltam, és nem a magam feje után mentem!


Így most kétszer eszik tápszert, egyszer tejpépet, egyszer gyümit, ebédre meg főzeléket.

Látni fogod a babádon, hogy ő mit szól hozzá, eleinte az enyém sem akarta megenni a délutáni tejpépet, max. üvegből, úgy meg nem akartam adni. Akkor nem is erőltettem, pár nap múlva megint megkínáltam vele.

Nyugodtan elkezdheted kiváltani a következő étkezését is!

2011. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

abab jészen áll, de gyomra nem!!!!!!

okos a védőnőd


[link]


miért kell ennyire sietni nem értem, főleg ha anyatejet sem kap

2011. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a cikk anyatejes babákra vonatkozik!
2011. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!