Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a babája, mióta itt ez a meleg?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy eddig mindig mikor mentünk délután sétálni, 3 körül indultunk, nagyon jól elvolt a kocsiban, jókat aludt, még mikor hazaértünk akkor is a kocsiban hagytuk, mert még durmolt kb. háromnegyed-egy órát. Viszont mióta itt a meleg, nem alszik, csak kb jobb esetben egy háromnegyed órát, aztán egy darabig nézelődik, majd elkezd sirni. A múlt héten töltötte be az 5 hónapot a babánk. Amúgy semmi változás, csak ez az egy. Most megpróbáltam, hogy tizórai után (ami nálunk fél 11 körül van) akkor vittem ki, de itthon akkor alszik legalább 1-1,5 órát, most aludt egy negyed órát. Ennyire megviselné a meleg? Pedig nem öltöztetem túl, vászon sapit, farmert, rövidujjú bodyt, és egy kardigánt adok rá.

Más is jár ebben a cipőben?


2009. ápr. 9. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajna nálunk is ez van. Eddig ebéd után kivittem 3-4 órát szokott aludni, de most alig valamit, pedig most 2x is kiviszem, délelőtt, és délután, de most sír a babkocsiba, és ha el is alszik nem többet mint 20-30 percet, utána felébred, pár percet nézeget, majd nyüglődik. Én már a bodyn, és kertészgatyón kívül mást nem adok rá.

Visszasírom a hideget!

2009. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én fiam 3 hónapos. Nemtudom, hogy nektek besüt -e a nap a kocsiba, ez is zavarhatja. Mi ennyire melegbe vékony nadrágba és CSAK rövidujjú body-ba megyünk le. Egyetlenegyszer sem fázott meg, szerintem nem kell rá kardigán, hisz nyári meleg van a napokban.
2009. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is küzdök. tegnap és tegnap előtt elmentünk sétálni. eddig szépen aludt, végig, de most mindkét alkalommal szinte be sem hunyta a szemét. hazafelé már ordított. mindenki kérdezte mi baja? én meg mondtam jön a foga....de tuti nem azért sírt. hazaértünk aztán még 30 percet elvolt a kocsiban. nem értem én sem.

ma el se mertem vele indulni. olyan gáz, mindkét nap rohantam vele haza. ami azt jelenti fél óra háromnegyed óra volt a hazafelé tartó út. ezt szinte rohanva tettem meg.

kíváncsi vagyok a többiek válaszára.

amúgy én sem öltöztettem túl, nem sütötte a nap, nem kért inni sem! nem értem!!!!

4,5 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk se nagyon akar aludni, se itthon, se a babakocsiban. 5 hós, és kb napi 2x alszik fél órát :(
2009. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekünk is, épp hogy beállt, most borult minden, a nappalja is az éjszakáról meg ne is beszéljünk rosszabb mint pár hetesen! :(
2009. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát csajok, mi már 11 hósak vagyunk, de az enyém sem akar aludni, viszont jól elvan, csak este törik el a mécses, de akkor aztán nagyon. Nem is csodálom, mert valamelyik nap is fél órát aludt reggel hattól este kilencig. Most is már fél órája vergődik a kiságyban, de nem aludna semmi pénzért sem.
2009. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, akkor van remény, hogy visszatér hozzánk a mi mintalányunk! Nem alszik a babakocsiban, nem alszik az autóban,pedig eddig ez nagyon ment, hisztizik, dacoskodik pár napja (8 hónapos). Kicsit náthás is, de akkor biztos nála is az időtől van, ha ennyi baba megváltozott. Nem akarom elkiabálni, de ma mintha már megint nyugodtabb lenne, lehet, hogy megszokta a meleget?

Reméljük, megjavulnak ezek a babák!

2009. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!