Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is baj, hogy 10...

Szerintetek is baj, hogy 10 hónapos kislányom igazi örökmozgó?

Figyelt kérdés
Nincs el kézben nyugton 5 percet sem, állandóan mocorog, mászik, pakol, jön utánam. Nem kötik le a játékok inkább az egyszerű háztartási dolgok de azok sem sokáig. Engem ez nem zavart mert egyébként nagyon okos baba de a fülembe ültették a bogarat, hogy ez nem természetes!
2011. aug. 5. 10:34
 1/9 anonim válasza:
10 hónaposan ez nem probléma.Ebben a korban minden érdekli őket,most ismerkednek,nyitnak a világra.Ne aggódj.
2011. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem termeszetes? :) Ne aggodj es orulj, hogy ilyen kis eleven, magat feltalalo kislanyod van. Kisfiam sem maradt meg az olembe sokaig ennyi idosen. Pakolt, maszott, ramolt stb. Majd ha elindul akkor lesz a "vilagvege" meglatod. :)) Kisfiam most 18 honapos es egy orokmozgo. Komolyan nem tudom, hogy tud ennyit futni tevekenykedni pihenes nelkul.
2011. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Előző vagyok.Az is természetes,hogy inkább a háztartási gépek kötik le a figyelmét mint a játékok.
2011. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy aktív baba! Most fedezi fel a világot, és ez fontos ebben a korban. Rengeteget tanul így. Ilyenkor még nem köti le semmi a figyelmét hosszű időre. Csak arra vigyázz, hogy nehogy baja essen a sok "jövés-menésben".
2011. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok!
2011. aug. 5. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a baj, ha ennyi idősen órákat el lenne kézben...
2011. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ilyen, akkor meg azért nyammognál....
2011. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!Ki mondta ezt a baromságot?Az enyém is 10 hónapos, sajnos még nem mászik rendesen, csak a lábával.Popsi az égnek áll, térdeit rakja egymás után.De gurulva, kúszva, és féli mászva bárhová eljut, az asztal alól szedtem ki az előbb, de beküzdötte magát a szék alá is.Nagyon kell rá figyelni most már!Tiltakozik is, ha sokáig van kézben.Szerintem ez az egészséges, ez a természetes.Nekik minden új.Tesómnak mondta a védőnője, hogy a babájának annyi játéka van, hogy 3 éves korig elég lesz:)) A picik nem tudják megkülönböztetni, hogy mi a játék.Nekik játék a csörgő is, és a körömvágó olló is.Ezért felesleges 10-15 ezres játékokba beruházni.Nálunk a mai napig a (működő) mobiltelefon, a távirányító, az ásványvizes palack és az újságok, szórólapok a legmenőbbek.Láthatóan unja már a játékait.Szoktunk cserélgetni tesómmal, így nem kell újakat venni.A babáknak játék még a törölköző, a kupak, a fakanál is..szóval minden!!Örülj neki, hogy ilyen!
2011. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 11 30-s! Nem nyammogok, hanem intelligens ember módjára feltettem egy kérdést amire rajtad kívül mindenki intelligensen válaszolt is de azért Neked is köszönöm!
2011. aug. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!