Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejlődési/növekedési ugrás!...

Fejlődési/növekedési ugrás! Ti honnan tudtátok, hogy ez az? Pár hetes babáknál.3 és 6 hét környékén?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
1,5 éves a kisfiam, de nekem nem tűnt fel egyszer sem ilyen ugrás. Inkább mostanában az értelmi fejlődésében látom időnként. De az evés terén sosem volt nálunk ilyen.
2011. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyfiamnál feltűnt, mert kb egy hós korára már az éjszakája szépen beállt, már csak reggel 5kor ébredt enni. (8-5ig aludt) Először 6hetes kora körül, utána pedig úgy 4-5hetente fordult elő, hogy 2-3éjszaka nyugtalanul aludt, sokszor felébredt, többször felsírt, de ilyenkor mindig elég votl neki egy cumi és már aludt is. Volt olyan is, hogy félóránként szaladtam hozzá éjszaka. Eltelt két-három nap, és újra aludt egész éjszaka.

Nálunk így zajlott.

A kicsinél nem vettem észre, mert 1hós kora óta reggel 7ig alszik, nyekkenés nélkül, pedig 14hós elmult már. Imádnivalóan jó alvókája van.


Ami még mindkét fiamnál feltűnt, az az, hogy 2havonat történtek a nagy változások náluk. 2-4-6-8-10-12-14 stb. hósan. Kb három éves korig a nagyfiamnál. Ő tényleg 3éves korára lett egy érett kisember, aki kész az ovodai életre, már nyit a világ felé, érdeklődő.

Korábban és a kicsinél egy éves koráig a mozgásfejlődésben voltak látványos újdonságok 2havonta, úgy 8-10hós kortól pedig az értelmi fejlődésben is.

2011. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!